Browina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
30 400 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia działki
608 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
25.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-02-10
Numer oferty
374/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka o której mowa z podziału administracyjnego należy do Browiny ,natomiast geograficzna nazwa to Osiedle pod Kończewicami. Mamy tu do zaoferowania w sumie dwie działki graniczące ze sobą bezpośrednio . Jedna działka ma 608m2 powierzchni ,druga ma 554m2. Można je kupić każdą osobno ,lub dwie razem. Działka większa ma wymiary 24x25,5 ,mniejsza 23x25,5 a razem 47x25,5 . W około znajduję się nowo pobudowane domy jednorodzinne ,więc teren jest już zagospodarowany w stopniu znacznym. W najbliższym otoczeniu znajdują się placówki handlowe ,szkoła , przedszkole. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą a przedstawiciele naszego biura w każdej chwili służą pomocą w bliższym poznaniu szczegółów dotyczących tej ,jak i innych naszych ofert.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 7
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Restauracja, Kościół, Centrum handlowe, Bar
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej