Toruń

Bydgoskie Przedmieście, Bydgoska 1

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Cena za m2
22,58 PLN
Powierzchnia
62 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
0
Przeznaczenie (lokal)
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1926
Numer oferty
384/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** LOKAL BIUROWY W PAŁACYKU W CENTRUM TORUNIA Z RELAKSUJĄCYM WIDOKIEM NA WISŁĘ  !!! ****
Ostatni wolny lokal w tym budynku.

Jedyny i niebywały taki lokal w odrestaurowanym pałacu o funkcji biurowej usytuowanym w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od centrum Starówki z własnymi miejscami parkingowymi. 
Lokal położony w budynku - pięknym prestiżowym pałacyku, w której obecnie mieszczą się liczne siedziby znanych firm z sektora finansowego, usługowego etc. Niebywałą zaletą jest położenie budynku w estetycznym otoczeniu parku i terenów spacerowych, bulwaru.  Budynek przeszedł generalny remont i stanowi obecnie prestiżową siedzibę wielu firm. 

Przedmiotowy lokal mieści się na pierwszym piętrze o powierzchni 62m2. Lokal wyposażony w dwa klimatyzatory na pilota, sufity podwieszane z oświetleniem, roletki na oknach, instalację elektryczną, grzewczą, sieć komputerową. Lokal ze skosami o łącznej powierzchni całkowitej 62m2, powierzchnia użytkowa 36m2, powierzchnia ze skosami to 26m2.
 
Lokal idealny na gabinet prezesa, dyrektora jako całość typu open space bądź z możliwością podzielenia ściankami na osobne mniejsze pomieszczenia. Aneks kuchenny i wc na kondygnacji współużytkowane z innymi dwoma biurami.
 Przed budynkiem parking z licznymi darmowymi miejscami parkingowymi. W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy.

Możliwość reklamy na ścianę budynku. 
Rzuty architektoniczne dostępne w biurze.

Oferta na wyłączność. TYLKO w naszym biurze. 
Zapraszam do prezentacji.

 POLECAM !!!!


 

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 265
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).