Toruń

Stare Miasto, ul. Łazienna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
230 000 PLN
Cena za m2
5 750 PLN
Powierzchnia
40,21 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1600
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Czynsz administracyjny
160 PLN
Numer oferty
355237

Opis nieruchomości

Apartament do aranżacji w centrum Toruńskiej starówki.Mieszkanie znajduje się w gotyckiej kamienicy z XVIw. z przeznaczeniem na apart hotel - wszystkie mieszkanie wynajmowane będą na doby, co niweluje problem niezadowolonych sąsiadów i perspektywie czasu podnosi cenę mieszkania.Atutem mieszkania jest jego położenie, które pozwoliło na zainstalowanie 6 świetlików co bardzo podnosi komfort i rozświetla wnętrze mieszkania. Wszystkie ściany w mieszkaniu są ścianami działowymi, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza.

Usytuowanie mieszkania w tylnej części kamienicy pozwala cieszyć się spokojem i ciszą, jednocześnie będąc na starówce.

Lokalizacja kamienicy pozwala w mniej niż minutę znaleźć się nad Wisłą i spacerować po Bulwarze jak również w 2 minuty dostać się na główną ulicę starówki Szeroka.

Do mieszkania zostanie przyłączone ogrzewanie miejskie, jest również możliwość ogrzewania gazowego w zależności od preferencji Inwestora.

Apartament wymaga remontu. Możliwość zlecenia remontu- szczegóły do ustalenia.

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej