Toruń

Bydgoskie Przedmieście, ul. Jana Kochanowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
5 322,58 PLN
Powierzchnia
62 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1978
Czynsz administracyjny
700 PLN
Numer oferty
355198

Opis nieruchomości

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego na Bydgoskim Przedmieściu.

Budynek:
Blok z cegły oddany do użytku w 1978 roku. Budynkiem zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kopernik". Teren ogrodzony. Na posesji wydzielone miejsca parkingowe dostępne tylko dla mieszkańców.

Mieszkanie:
Na powierzchnię mieszkania składają się 3 pokoje 24/9/8 mkw, oddzielna kuchnia, łazienka z oknem, przedpokój. Mieszkanie posiada dwa duże balkony z widokiem na Park Bydgoski.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie częściowo wyremontowane.

Media z sieci miejskiej.

Lokalizacja:
Budynek usytuowany przy bocznej ulicy o mniejszym natężeniu ruchu. Po drugiej stronie ulicy Park Bydgoski ze ścieżkami rowerowymi oraz licznymi placami zabaw. Doskonałe połączenia komunikacyjne. Dojazd do centrum zajmuje 8 minut!.

Zapraszam na prezentację

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 2
  • : Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Barwnej 13. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej