Toruń

Bielawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 950 000 PLN
Cena za m2
1 457,40 PLN
Powierzchnia
1 338 m2
Powierzchnia działki
3 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Gastronomiczne, Medyczne, Handlowo/Usługowe, Mieszkalne, Biurowe, Inne
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
1986
Nazwa budynku
Pensjonat
Numer oferty
54/4957/OOS

Opis nieruchomości

**** OBIEKT INWESTYCYJNY NA SPRZEDAŻ ****  CENA DO NEGOCJACJI !

Nieruchomość składa się z dwóch budynków połączonych łącznikiem - pierwszy budynek to obiekt hotelowy o pow. użytkowej 944,6 m2 (obecnie 25 pokoi) , drugi budynek to dom mieszkalny wolnostojący o pow. 394 m2 powierzchni użytkowej, łącznie oba stanowią powierzchnię 1338,6 m2 - posadowionych na działce o powierzchni 3500 m2 łącznie (pierwszy jest na działce o pow. 2400m2, drugi 1100m2) Istnieje możliwość kupna każdego budynku z osobna - proszę spojrzeć na inne nasze oferty.

Pierwszy budynek obecnie zaaranżowany jest na hotel, dwupoziomowy podpiwniczony. Każda kondygnacja o powierzchni ok. 300 m2:
Parter : 11 pokoi, do każdego przynależy łazienka (w tym jedna przystosowana dla niepełnosprawnych), recepcja oraz mała sala konferencyjna/salonik;
I piętro: 14 pokoi z łazienkami; w wysokim przyziemiu sala restauracyjna (100 m2 mieszcząca 80 osób) z rozbudowanym zapleczem kuchennym (pozwolenie sanepidu, atesty, przegląd), sala bilardowa, zaplecze techniczno-magazynowe (pralnia, magazyn na pościel itp). Istnieją techniczne możliwości otworzenia przestrzeni (likwidacja większości ścian działowych - dotyczy to wszystkich kondygnacji).

Drugi budynek połączony z pierwszym przeszklonym łącznikiem między wszystkimi kondygnacjami. Osobne wejście. Na parterze znajduje się sala konferencyjna (na 30 osób) z biblioteką, biuro, łazienka; I piętro: 5 pokoi, kuchnię z jadalnią, garderobę, przedpokój i 2 łazienki. Lokal mieszkalny o podwyższonym standardzie.

Obiekt zbudowany z bloczków gazobetonowych i ceramicznych, ściany docieplone (styropian 15 mm); konstrukcja dachu żelbetonowa, płaska, pokryta papą, okna nowe PCV; drzwi drewniane. Instalacja elektryczna, grzewcza z sieci miejskiej (wraz z kaloryferami) nowa; instalacja wodno-kanalizacyjna częściowo zmodernizowana, brak instalacji gazowej. Obiekt wyposażony w wentylacje grawitacyjną. BUDYNEK PODPIWNICZONY WYBUDOWANY W 1986 ROKU WRAZ Z CAŁĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ. Stanowi on odrębną od gruntu oddanego w użytkowanie wieczyste nieruchomość.

Teren ogrodzony z parkingiem na 30 samochodów osobowych oraz 2 autobusy, teren zielony z placem zabaw, ogród przylegający do drugiego budynku, pomiędzy budynkami zaaranżowane patio. 

Obiekt funkcjonuje obecnie jako hotel i generuje średnio przychód ok. 25000 zł netto/miesiąc. Obiekt z bardzo dobrą stopą zwrotu przy kontynuacji działalności hotelarskiej (właściciel przekaże również bazę klientów oraz kontrakty współpracy z kontrahentami - sale weselne)

Nieruchomość posiada ogromny potencjał adaptacyjny - możliwość przekształcenia go na siedzibę firmy, dom pomocy społecznej, schronisko młodzieżowe i na inne cele socjalno-opiekuńcze. Obiekt idealny na dzienny dom seniora. Przedszkole lub rehabilitacja.

Polecam i zachęcam do oglądania
 

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Alarm: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren strzeżony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości ASARI.pl z siedzibą w Warszawa (00-613) przy ul. Tytusa Chałubińskiego 8. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).