Stary Toruń

ul. Szeroka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
120 120 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-04-22
Numer oferty
642/4957/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż  działki w Starym Toruniu każda w cenie 120 zł /m2. Są to działki budowlane o powierzchniach do wyboru 1001m2  , 1241m2 lub 1240 m2.  


Wszystkie 4 działki posiadają niedawno wydane warunki zabudowy zezwalające na pobudowanie na każdej z działek jednego domu mieszkalnego o dwóch kondygnacjach o powierzchni do 190 m2, wysokości do 9 m. 

To najbardziej poszukiwane powierzchnie działek przez osoby zamierzające zamieszkać na wsi a jednocześnie blisko miasta. Powodów jest kilka po pierwsze niska cena, po drugie mała powierzchnia co pozwala spokojnie opanować pracę w ogrodzie, a po trzecie bliskość Torunia.  Bez problemu można tam osadzić nawet duży dom a pozostałą cześć zagospodarować na piękny ogród i dokupić inną o innej powierzchni jeśli ogród miałby być pokaźny. 

Woda miejska w drodze, prąd w drodze przy działce. Droga dojazdowa asfaltowa.
Zapraszamy do prezentacji i zakupu działek bo oferta jest naprawdę bardzo korzystna i nie ma już działek w Starym Toruniu w cenie 120 zl /m2. Jest to naprawdę okazja! 
 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Las, Restauracja, Przedszkole, Jezioro, Szkoła, Kościół, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej