Papowo Toruńskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
204 400 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
1 022 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
27.5
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-04-18
Numer oferty
616/4957/OGS

Opis nieruchomości

Tak jak napisano w tytule oferty , powierzono nam do sprzedaży trzynaście działek w Papowie Toruńskim. Pierwotnie działek było 22 , dziewięć zostało sprzedanych , na trzech zaczęto budowy.  Działki są o rożnych wielkościach  powierzchni ,od 1000m2 do 5000m2. Działki o powierzchni 5 tys. m2 są tańsze w przeliczeniu , jeden metr kwadratowy cena wynosi 150 zł. Część działek posiada już warunki zabudowy ,reszta w trakcie opracowywania. Działki o powierzchni powyżej 2300 m2 można podzielić tak ,żeby po podziale powierzchnie nie były mniejsze niż 1000m2. Do części działek w drodze znajduje się sieć wodociągowa ,natomiast do reszty działek sieć zostanie przedłużona na podstawie aktualnego projektu zatwierdzonego przez Urząd Gminy. Sieć energetyczna w odległości około 50 metrów . W pobliżu powstaje piękne osiedle bardzo nowoczesnych domków jednorodzinnych . Podczas podziału na mniejsze działki geodeta powyznaczał drogi dojazdowe do każdej z działek i przy zakupie działki, trzeba wykupić udział w drodze . Udział będzie wynikał z procentowego podziału drogi względem pozostałych działek. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 8
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Przedszkole, Bank, Bar, Kort tenisowy, Kościół, Restauracja, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej