Działka na sprzedaż Różankowo - 396/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
130 920 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
1 091 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2019-06-13
Numer oferty
396/4957/OGS

Opis nieruchomości

Nowe działki w Różankowie w atrakcyjnym miejscu na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Metraż działek mieści się w widełkach pomiędzy 800m2 a 1400m2 ,tak że każdy może sobie wybrać odpowiednią dla siebie .Wszystkie działki są częściowo uzbrojone na działkach jest woda a w drodze prąd. Działki są tak podzielone ,że odległość pomiędzy przyszłymi domami będzie na tyle duża ,że każdy z mieszkańców będzie miał poczucie prywatności. Chcesz zobaczyć działkę zadzwoń i umów się na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej