Działka na sprzedaż Toruń - 495/4957/OGS

Kaszczorek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
586 000 PLN
Cena za m2
400 PLN
Powierzchnia działki
1 465 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25.5
Długość działki (mb.)
57.5
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-12-28
Numer oferty
495/4957/OGS

Opis nieruchomości

Osobom zainteresowanym zakupem działki budowlanej w Kaszczorku wyjaśniać nie trzeba ,że działka którą chcemy zaprezentować jest jedną z niewielu ostatnich dostępnych do zakupu działek w tym rejonie miasta Torunia. Tak, miasta Torunia gdyż położenie działki jest blisko osiedla Rubinkowo ,które jest dzielnicą Torunia. Kształt działki to regularny prostokąt o wymiarach 25,5 x 57,5 sprzyja każdej wizji domu czy domu wraz z budynkiem tzw.gospodarczym ,który nie musi być wcale gorszy od budynku podstawowego.Lekkie nachylenie terenu to również atut tego miejsca , budynek na niewielkiej skarpie można pięknie wkomponować tak żeby z okna oglądać panoramę tego pięknego miejsca.

Działka ogrodzona siatką ogrodzeniową na słupkach stalowych. W rejonie przedmiotowej nieruchomości przebiegają sieci infrastruktury technicznej tj. energii elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej. Dojazd od ul. Rodzinnej – drogą gruntową (drogą publiczną). Sąsiedztwo funkcji nieuciążliwe – nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Nie stwierdzono uciążliwości wpływających negatywnie na warunki zamieszkania.

Położenie i wielkość działki, pozwala na wykorzystanie jej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego osiedla „Kaszczorek” w Toruniu, będącego zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Torunia, zatwierdzonego Uchwałą Nr 834/2001 Rady Miasta Torunia z dnia 13 września 2001 r.

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Drzewa
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 4
 • Dostępne w okolicy: Bank, Basen, Fitnes, Park, Rzeka, Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Szkoła, Kort tenisowy, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
 • Widok na: Podwórko, Inne budynki, Park/skwer

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej