Lipno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
359 775 PLN
Cena za m2
225 PLN
Powierzchnia działki
1 599 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
35.5
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia, Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2023-11-29
Numer oferty
632/4957/OGS

Opis nieruchomości

W samym centrum Lipna znajduje się pięć działek budowlanych. Działki graniczą ze sobą i stanowią jedną całość o powierzchni 2008m2. W niniejszej ofercie w rubryce "powierzchnia działki" napisałem 1599 m2. ponieważ w skład tych pięciu działek wchodzi dodatkowo jeszcze jedna, na której stoi budynek . Budynek pierwotnie pełnił funkcję  magazynu lecz równie dobrze może być domkiem jednorodzinnym. Posiada wszelkie walory żeby nim być.  Budynek wraz z działką będzie umieszczony w oddzielnej ofercie gdyż jego cena wraz z działką jest wyższa niż 225 zł/m2. Można kupić wszystkie działki w całości lub każdą z osobna. Lipno jest miastem średniej wielkości i nie piszę co znajduje się w okolicy ponieważ z lokalizacji na  której położone są w/w działki jest wszędzie blisko. Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości. Naprawdę warto.

Kształt działki:Nieregularny

Ukształtowanie działki:PłaskaWymiary działki:45x35,5

Długość działki (mb.):45

Szerokość działki (mb.):35.5

Ogrodzenie:Mieszane


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Bank, Kościół, Basen, Restauracja, Centrum handlowe, Szpital, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej