Działka na sprzedaż Elgiszewo - 278/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
43 758 PLN
Cena za m2
26 PLN
Powierzchnia działki
1 683 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
37.5
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Inna
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze, Miejska na działce
Brak
Dostępne od
2017-07-28
Numer oferty
278/4957/OGS

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną w Elgiszewie.

Działka ma kształt trapezu o powierzchni 1683 m2. Położona jest przy głównej drodze, w której znajdują się media: prąd, woda i gaz.

W niewielkiej odległości przepływa Drwęca. W otoczeniu działki są inne działki budowlane, inne budynki i las. Położenie działki zapewnia ciszę i spokój, zarazem mamy dobrze położoną, uzbrojoną działkę przy drodze asfaltowej.

Cena wynosi 26 zł za m2 do negocjacji!

Zapraszam do osobistego obejrzenia działki!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej