Działka na sprzedaż Wielkie Pułkowo - 306/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
100 000 PLN
Cena za m2
58,82 PLN
Powierzchnia działki
1 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
48.7
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Miejska w drodze
Miejska w drodze
Numer oferty
306/4957/OGS

Opis nieruchomości

Niezwykle atrakcyjna działka komercyjna na trasie Toruń -Olsztyn. Pisząc Toruń mamy na myśli centrum dojazdowe z południowej i zachodniej części Polski a pisząc Olsztyn mamy na myśli Warmię i Mazury.Działka posiada warunki zabudowy stanowiące o możliwości wybudowania w tym miejscu Hotelu z Restauracją lub Gospodarstwa Agroturystycznego , położona jest przy samej trasie krajowej "15".Na trasie pomiędzy Kowalewem a Brodnicą postawienie kompleksu Hotelowo - Restauracyjnego jest wręcz konieczne. Latem turyści polscy i zagraniczni ciągną tą trasą łodzie ,żaglówki ,jachty są to miłośnicy żeglarstwa jak i wypoczynku nad pięknymi polskimi Mazurami i w ramach odpoczynku w podróży stają na poboczach szosy stanowiąc niebezpieczeństwo dla pozostałych uczestników podróży. W planach dotyczących działki jest zaprojektowany również parking ,więc problem sam by się rozwiązał. Działka przeznaczona jest dla przedsiębiorczych ludzi z wizją przyszłości. Dla Firm powyższa cena jest ceną netto.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Liczba możliwych kondygnacji: 2
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe, Tereny wielofunkcyjne, Tereny usług
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Sklep, Restauracja, Apteka, Las, Plac zabaw, Szkoła, Kościół
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Inne budynki, Pola

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej