Działka na sprzedaż Toporzysko - 214/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
207 000 PLN
Cena za m2
45 PLN
Powierzchnia działki
4 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
63
Długość działki (mb.)
71
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Studnia
Miejska w drodze
Numer oferty
214/4957/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka o pow. 4 600,0 m2 położona w TOPORZYSKU pow.toruński, woj. kujawsko-pomorskie, bezpośrednio przyległa do trasy nr 80 (pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą) o ogromnym potencjale inwestycyjnym na ewentualne usługi komercyjne, podstawowe lub budownictwo mieszkaniowe. Możliwa także stacja benzynowa.

Działka posiada podłączenia energetyczne i wodociągowe.

Dojazd asfaltowy bezpośrednio z drogi krajowej lub poprzez drogę wewnętrzną dojazdową.

Do sprzedania również przyległe działki o pow. około 1h na której to znajdują się na razie 3 budynki : jeden budynek mieszkalny (piętrowy) i dwa gospodarcze (parterowe) które są do wykorzystania lub likwidacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Odl. od centrum miasta [km]: 25
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Las, Przedszkole, Szkoła, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Pola

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej