Świerczyny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
446 800 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
2 234 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
63
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2024-05-29
Numer oferty
646/4957/OGS

Opis nieruchomości

Uzbrojona z warunkami zabudowy działka ,to oferta dla klientów ,którzy od razu po zakupie mogą  pobudować swój dom. Dojazd do działki i wjazd z drogi asfaltowej .Działka powyżej 2000 m2 ,czyli można ja podzielić na dwie . W działce woda ,prąd i kanalizacja . Nieruchomość znajduje się w odległości około 100 metrów od pozostałych zabudowań i jest gwarancja ,że bliżej nikt się nie wybuduje. W dobie motoryzacji nie ma większego znaczenia czy do sklepu ,Banku czy kościoła jest 500 metrów czy dwa kilometry , ważne jest to ,że po pracy panuje tzw. "święty spokój" , można się zrelaksować z dala od zgiełku miasta. Zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Restauracja, Plac zabaw, Kościół, Centrum handlowe, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej