Działka na sprzedaż Rozgarty - 398/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
250 000 PLN
Cena za m2
158,23 PLN
Powierzchnia działki
1 580 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
63
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2019-06-28
Numer oferty
398/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka w samym centrum Rozgart na istniejącym osiedlu domków jednorodzinnych z aktualnymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny do 200m2 oraz budynek gospodarczy. W działce jest kanalizacja i woda , w drodze prąd. działka posiadająca wymiary które pozwalają na projekt prawie każdego domu .W promieniu 1000 m znajdują się takie obiekty jak PoloMarket , Przedszkole ,żłobek , szkoła ,kościół ,ośrodek zdrowia ,Apteka.Działka i okolica są godne polecenia ,zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Jezioro, Las, Kościół, Plac zabaw, Bar, Fitnes, Centrum handlowe, Restauracja
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki, Las

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej