Działka na sprzedaż Łysomice - 487/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
287 500 PLN
Cena za m2
114,18 PLN
Powierzchnia działki
2 518 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30.5
Długość działki (mb.)
82.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2020-11-16
Numer oferty
487/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka położona na nowym osiedlu domków jednorodzinnych .Wszystkie powstałe tu domy mają modne na dzisiejszy czas bryły, co sprawia że bardzo dużo działek w tym rejonie zostało już sprzedanych bo osiedle robi się ciekawe i wiele rodzin chciałoby tu zamieszkać. Działka przez nas oferowana jest dość duża i można tu zbudować piękne siedlisko dla jednej rodziny ,lub nie dzieląc działki pobudować dwa domy dla rodziny wielopokoleniowej ,lub podzielić działkę na dwie i postawić dwa niezależne budynki.Na tak dużej działce jest bardzo wiele możliwości dla kogoś kto ma trochę wyobraźni przestrzennej. Działka jest obecnie ogrodzona płotem tzw. tymczasowym ,który na czas budowy jest bardzo przydatny.Brama jest już docelowa porządna stalowa. Zakup działki budowlanej ,to poważna decyzja, którą podejmuje się raz lub w niewielu przypadkach więcej razy w życiu i po dokładnym przemyśleniu "za i przeciw" powinno się wybrać lokalizację która będzie odpowiednią właśnie na całe życie.Ważne są odległości do: sklepów ,banku , ośrodka zdrowia , restauracji , zakładu mechaniki pojazdowej, jeziora, lasu , kościoła ,przedszkola , szkoły , przystanku komunikacji. Wszystkie wymienione placówki znajdują się w odległości nie wymagającej używania samochodu , a jeszcze jak dodamy czas dotarcia do centrum Torunia 8 minut ,to myślę że wymieniłem wystarczającą ilość atutów charakteryzujących to miejsce ,więc zapraszam do prezentacji działki siedem dni w tygodniu. Mamy jeszcze dwie działki o podobnych walorach :

1304m2 - 28x33,5 -210 tys.zł.
923m2 - 27x 33 -210 tys.zł.

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Trawnik
 • Ogrodzenie: Inne
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 6
 • Dostępne w okolicy: Jezioro, Las, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Bank, Fitnes
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki, Podwórko, Las

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej