Łysomice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
497 000 PLN
Cena za m2
193,99 PLN
Powierzchnia działki
2 562 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
71
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2023-09-20
Numer oferty
629/4957/OGS

Opis nieruchomości

Wyjątkowość tej lokalizacji to : Wjazd i wejście od strony wschodniej z drogi asfaltowej, wszystkie media umiejscowione w granicy działki  ,powstające bardzo nowoczesne osiedle , do najbliższego budynku około 50 metrów,  to nie jest ścisła zabudowa tak jak w centrum Łysomic. Właściciel nie występował  o warunki zabudowy ,ale nabywca uzyska je bez problemu. Ze względu na dość dużą powierzchnię na działce można pobudować dwa budynki lub budynek mieszkalny i gospodarczy , lub garaż wielostanowiskowy. Zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Plac zabaw, Kort tenisowy, Przedszkole, Kościół, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej