Wistka Szlachecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 900 000 PLN
Cena za m2
109,02 PLN
Powierzchnia działki
26 600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Dostępne od
2023-11-29
Numer oferty
633/4957/OGS

Opis nieruchomości

W miejscowości Wistka Szlachecka bezpośrednio przy Zalewie Wiślanym znajduje się Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy. Jest to Ośrodek ,którego poprzednim właścicielem było Przedsiębiorstwo "Drumet" z siedzibą w Włocławku. Ośrodek swoją  działalność zakończył kilka lat temu tylko dlatego , że Rada Zakładowa Drumetu po konsultacjach z załogą postanowiła sprzedać Ośrodek ponieważ jak każdy tego rodzaju obiekt ,tzw. "zakładowy" nie przynosił zysków. Cały obiekt posadowiony jest na 2,66 hektara ,jest w większej części ogrodzony ,posiada około 200 metrów linii brzegowej a w sąsiedztwie znajduje się czynna w sezonie Marina. Przy wjeździe znajduje się portiernia i dwa domy całoroczne .W każdym z nich jest salon po trzy pokoje ,kuchnie i łazienki. Domy te są podłączone do sieci wodociągowej i kanalizacji  Dalej znajduje się 18 domków letniskowych 5x5 m2 raczej do wyburzenia niż do zagospodarowania. W Ośrodku znajduje się pompa głębinowa od której rozprowadzona jest sieć wodociągowa użytkowa ,jak i przemysłowa tzn.  do hydrantów p/poż. Sieć kanalizacyjna zakończona jest pięciokomorową oczyszczalnią ścieków. Potencjał tego obiektu polega na tym , że można przywrócić Ośrodek do dawnej świetności , ale już jako typowo komercyjny lub podzielić na mniejsze działki i sprzedać jako działki w pełni uzbrojone z niewątpliwym zyskiem. Zapraszamy do prezentacji obiektu.
Umieszczono w ofercie zdjęcia  poglądowe ponieważ zimowa aura nie oddaje piękna tego terenu.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej