Stary Toruń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
109,89 PLN
Powierzchnia działki
3 003 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
47
Długość działki (mb.)
64
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2024-07-03
Numer oferty
649/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka na sprzedaż w miejscowości Stary Toruń o powierzchni 3000m2 i wymiarach 47m x 64m. W tytule oferty napisałem "stąd wszędzie blisko" bo to prawda i tak jest w rzeczywistości. Do przedszkola 800 m, do Restauracji tyle samo, do jeziora i kościoła 600m, do Polo Marketu pół kilometra a do Torunia 6 km.
Działka położona jest wśród samych nowych i nowoczesnych domów, wszystkie działki mają po co najmniej 3000 m2 wiec zabudowa nie jest ścisła a jednocześnie można się czuć bezpiecznie widząc dom sąsiada w pobliżu. Na działkę wjeżdża się prosto z drogi gminnej asfaltowej.
Nie bez znaczenie jest również fakt, że w drodze przy granicy działki znajduje się linia światłowodowa co ma znaczenie dla mieszkańców pracujących zdalnie. Muszę również nadmienić ,że działka ta znajduje się  blisko (około 500 m)Hurtowni Budowlanej "MAT-BUD" , co dla osób mających w planie budować dom jest bardzo ważne ,tym bardziej ,że ceny materiałów budowlanych w tej hurtowni są najniższe w okolicy Torunia (sprawdziłem) , zamówione materiały przywożą na plac budowy "na telefon". Chętnych do zamieszkania na wsi w ciszy i spokoju zapraszamy do prezentacji. Działka godna polecenia.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Przedszkole, Jezioro, Restauracja, Kościół, Las, Centrum handlowe, Plac zabaw, Szkoła

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej