Łubianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Cena za m2
84,51 PLN
Powierzchnia działki
3 195 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
97
Długość działki (mb.)
33
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-08-04
Numer oferty
588/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mam  przyjemność przedstawić ofertę działki w  Łubiance. Pierwsze zdanie osób zainteresowanych zakupem działki to " poszukujemy działki która graniczyłaby z lasem , to jest nasze marzenie" . Ta działka najdłuższym swoim bokiem przylega do ściany lasu ,więc spełnia Państwa marzenie. Zdjęcia które widnieją w ofercie zrobione zostały w czasie rzeczywistym  , nie trzeba wielkiej wyobraźni żeby sobie uzmysłowić jak wyglądałby budynek  na tle lasu. Nieruchomość tą obejmuje plan zagospodarowania , w działce znajduje się przyłącze wody a w granicy skrzynka energetyczna. Do działki dojeżdża się drogą asfaltową a ostatnie 200 metrów drogą utwardzoną. W okolicy znajdują się cztery bardzo nowoczesne i nowe domy ,tak że ma się wrażenie zamieszkania przy lesie a zarazem nie w odosobnieniu. Najważniejsza informacja , działkę można podzielić na dwie równe  lun trzy po 1000 m2 i każda z nich będzię sporą działką budowlaną .W tej okolicy nasze biuro podobną działkę sprzedało w ciągu dwóch tygodni. Dlaczego ? Zapraszam na prezentację a odpowiedź nasunie się sama.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Kościół, Przedszkole, Kort tenisowy, Restauracja, Plac zabaw, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej