Działka na sprzedaż Mierzynek - 436/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 000 PLN
Cena za m2
25,55 PLN
Powierzchnia działki
39 141 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
200
Długość działki (mb.)
196
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2020-03-12
Numer oferty
436/4957/OGS

Opis nieruchomości

Właściciel działki przekazała nam do sprzedaży działkę o powierzchni bez mała czterech hektarów .Świadomie zaproponował niską cenę jednego metra 25 zł ponieważ przyszłemu właścicielowi dał możliwość zakupu w tej cenie ,podziału na mniejsze i sprzedaży po 35 złotych za metr co daje ewidentny zysk 30% brutto. Działka jest częściowo uzbrojona ujęcie wody jest w działce a prąd w drodze. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Strumyk, Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 20
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Pola

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej