Działka na sprzedaż Pokrzywno - 369370

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
35 000 PLN
Cena za m2
10 PLN
Powierzchnia działki
3 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
369370

Opis nieruchomości

Działka w malowniczej okolicy idealna dla miłośników ciszy, spokoju i natury. Usytuowana na skraju lasu niedaleko brzegu rzeki Wisły wchodzącej w obręb programu Natura 2000.

Działka ma kształt trapezu a jej przybliżone wymiary to 41,5 x 80 x 45,5 m. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego figuruje jako działka rolna V i VI kategorii, co oznacza, że można wystąpić do gminy aby wydano warunki zabudowy (ta procedura jest bezpłatna). Działka jest nieuzbrojona, ale w niedalekim sąsiedztwie znajduje się przyłącze prądu.

W planach inwestycyjnych gminy jest rozbudowo drogi dojazdowej w związku z powstająca niedaleko zaporą na Wiśle w Siarzewie. Ponadto w bliskiej okolicy znajduje się sklep.

Istnieje również możliwość zakupu działki sąsiadującej. W przypadku zakupu obu działek cena to 65 000.

Zachęcam do kontaktu!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej