Rogówko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 999 176 PLN
Cena za m2
109 PLN
Powierzchnia działki
45 864 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
175
Długość działki (mb.)
262
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Miejska na działce
Szambo - szczelne
Dostępne od
2019-05-31
Numer oferty
389/4957/OGS

Opis nieruchomości

Na czterech przystających do siebie działkach tworzących jedną całość znajduje się ogrodzony teren, na którym w obecnej chwili znajdują się dwa budynki. Jeden z nich to budynek typowo biurowy po kapitalnym remoncie.Budynek o powierzchni 120 m2 z ogrzewaniem podłogowym (eko groszek) posiadający zaplecze socjalne . w odległości około 50 m znajduje się drugi budynek ,który obecnie jest warsztatem naprawy samochodów ciężarowych ,ale w zależności od potrzeb może spełniać zadanie magazynu , hali produkcyjnej ,czy obiektu handlowego. Powierzchnia tego budynku to 498 m2 , pozwolenie na budowę tego budynku zostało wydane w grudniu 2016 roku ,więc jest to obiekt adaptowany w częścio użytkowej dostosowany do przeznaczonych funkcji. Budynek zbudowany jest z gazobetonu ,jego wymiary to 33x19 m wysokość 8,4 m kubatura 2430m3. Obecny właściciel nosi się z zamiarem postawienia drugiego budynku magazynowo-handlowo-produkcyjnego czy warsztatu ,w związku z tym posiada projekt i aktualne pozwolenie na budowę budynku o powierzchni 1532 m2 przy czym część socjalno-biurowa będzie na dwóch kondygnacjach natomiast pozostała część w parterze. Nie bez znaczenia jest również uzyskane przez obecnego właściciela tzw. pozwolenie wodno-prawne ,które otrzymują jedynie obiekty spełniające bardzo restrykcyjne warunki bezpieczeństwa ekologicznego. .Na terenie opisywanym znajduje się również zbiornik wodny który spełnia rolę basenu p/poż. jak również zbiornika wody tzw. deszczówki ,która w innych obiektach odprowadzana jest odpłatnie do systemów kanalizacyjnych. Obiekt opisywany nadaje się niemal do wszystkich rodzajów działalności gospodarczej , powinien zatem zainteresować bardzo szeroki wachlarz chętnych do zakupu. Zapraszamy do prezentacji obiektów , wyjaśnimy każde zagadnienie osobiście ponieważ nie wszystko można zawrzeć w opisie .

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Siatka
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
 • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
 • Odl. od centrum miasta [km]: 11
 • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Centrum handlowe, Las, Bank, Restauracja, Park
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej