Działka na sprzedaż Rogówko - 389/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 999 176 PLN
Cena za m2
109 PLN
Powierzchnia działki
45 864 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
175
Długość działki (mb.)
262
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo - szczelne
Dostępne od
2019-05-31
Numer oferty
389/4957/OGS

Opis nieruchomości

Na czterech przystających do siebie działkach tworzących jedną całość znajduje się ogrodzony teren, na którym w obecnej chwili znajdują się dwa budynki. Jeden z nich to budynek typowo biurowy po kapitalnym remoncie.Budynek o powierzchni 120 m2 z ogrzewaniem podłogowym (eko groszek) posiadający zaplecze socjalne . w odległości około 50 m znajduje się drugi budynek ,który obecnie jest warsztatem naprawy samochodów ciężarowych ,ale w zależności od potrzeb może spełniać zadanie magazynu , hali produkcyjnej ,czy obiektu handlowego. Powierzchnia tego budynku to 498 m2 , pozwolenie na budowę tego budynku zostało wydane w grudniu 2016 roku ,więc jest to obiekt adaptowany w częścio użytkowej dostosowany do przeznaczonych funkcji. Budynek zbudowany jest z gazobetonu ,jego wymiary to 33x19 m wysokość 8,4 m kubatura 2430m3. Obecny właściciel nosi się z zamiarem postawienia drugiego budynku magazynowo-handlowo-produkcyjnego czy warsztatu ,w związku z tym posiada projekt i aktualne pozwolenie na budowę budynku o powierzchni 1532 m2 przy czym część socjalno-biurowa będzie na dwóch kondygnacjach natomiast pozostała część w parterze. Nie bez znaczenia jest również uzyskane przez obecnego właściciela tzw. pozwolenie wodno-prawne ,które otrzymują jedynie obiekty spełniające bardzo restrykcyjne warunki bezpieczeństwa ekologicznego. .Na terenie opisywanym znajduje się również zbiornik wodny który spełnia rolę basenu p/poż. jak również zbiornika wody tzw. deszczówki ,która w innych obiektach odprowadzana jest odpłatnie do systemów kanalizacyjnych. Obiekt opisywany nadaje się niemal do wszystkich rodzajów działalności gospodarczej , powinien zatem zainteresować bardzo szeroki wachlarz chętnych do zakupu. Zapraszamy do prezentacji obiektów , wyjaśnimy każde zagadnienie osobiście ponieważ nie wszystko można zawrzeć w opisie .

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Staw
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
 • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
 • Odl. od centrum miasta [km]: 11
 • Dostępne w okolicy: Szkoła, Przedszkole, Centrum handlowe, Las, Bank, Restauracja, Park
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Główna
 • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej