Działka na sprzedaż Rudnia - 511/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 125 000 PLN
Cena za m2
63,46 PLN
Powierzchnia działki
65 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
216
Długość działki (mb.)
300
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Miejska na działce
Szambo
Dostępne od
2021-05-20
Numer oferty
511/4957/OGS

Opis nieruchomości

Marzenie deweloperów ,żeglarzy, wędkarzy ,turystów miłośników sportów wodnych. Działka położona w Parku Krajobrazowym Pojezierze Iławskie , 6,5 hektara z linią brzegową 280 metrów. Na środku działki stoi zabytkowy Pałacyk. Budynek obecnie jest zamieszkały przez właścicieli nieruchomości. W budynku jedno mieszkanie jest wyremontowanie natomiast pozostała część budynku wymaga remontu wedle wskazań konserwatora .Ze względu na charakter zabytkowy budynku nie można rozebrać .Niewielka część działki również podlega konserwatorowi Parku Krajobrazowego . Nieruchomość przeznaczona jest dla nabywcy z wielką wyobraźnią ,można tam zrobić Perłę Jezioraka z Hotelami mariną dla łodzi żaglowych i całą infrastrukturą potrzebną dla wielkich obiektów turystycznych. Można również podzielić na mniejsze działki i sprzedać nabywcom prywatnym.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Zabudowa magazynowa
 • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 30
 • Dostępne w okolicy: Kościół, Jezioro, Park, Las
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Jezioro

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej