Toruń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
482 950 PLN
Cena za m2
650 PLN
Powierzchnia działki
743 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
19.5
Długość działki (mb.)
38.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2023-06-01
Numer oferty
620/4957/OGS

Opis nieruchomości

Powierzono nam pośredniczenie w sprzedaży dwóch niewielkich sąsiadujących ze sobą działek, każda po (743 i 737 m2) na najnowszym jeszcze wciąż powstającym osiedlu Torunia - JAR. 

Jar jest oceniany jako jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych osiedli Torunia choćby dlatego, że dojazd do ścisłego centrum Torunia zajmuje 8 minut autem. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest widok na otaczające lasy oraz wszechogarniająca cisza i spokój. 


W sumie  lokalizacja tych działek mieści się poza centrum głównym osiedla  z dala od bloków mieszkalnych wielorodzinnych. Urbaniści toruńscy aranżując osiedle zadbali o to aby mieszkańcy nowo powstałych  domków jednorodzinnych mieli  przeświadczenie jakby mieszkali poza miastem, żeby nie powiedzieć na wsi a jednocześnie w pobliżu całej infrastruktury miejskiej. Tym bardziej, że w najbliższy krajobraz wpisany jest przynajmniej kilkunastoletni  las. Działki posiadają status budowlany. Obszar oznaczony jest symbolem, dla którego ustalono przeznaczenie podstawowe "tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej". Zachęcamy do prezentacji i zakupu działek. Większa część działek w tej lokalizacji posiada już nowych właścicieli. Dla tej lokalizacji obowiązuje mpzp (miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego) co oznacza ułatwioną procedurę budowy i szybszą budowę domu niż na terenach gdzie takiego planu nie ma. Zapraszamy do prezentacji gdyż to nietypowo piękna i przyszłościowa lokalizacja pod domy.  
Nie szukaj dalej - ta oferta jest tylko w naszym biurze nieruchomości. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Kort tenisowy, Komenda policji, Bar, Przychodnia lekarska, Żłobek, Restauracja, Bank, Las, Kościół
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej