Działka na sprzedaż Toruń - 354/4957/OGS

Kaszczorek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
780 000 PLN
Cena za m2
390 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
37
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Miejska
Miejska
Numer oferty
354/4957/OGS

Opis nieruchomości

*** Pięknie położona działka budowlana w Kaszczorku ***

Opis działki: Działka o powierzchni 2000 m2 w kształcie trapezu, malowniczo położona w okolicy lasu. Na dzałce nieliczne nasadzenia drzew i krzewów. Teren niezalewowy. W sąsiedztwie budownictwo jednorodzinnych nowych domów. (Zdjęcie działki poglądowe nie rzeczywiste). Działka o pow. 2000m2 składa się z dwóch mniejszych o pow. 1200 i 800 m2 wraz z drogą wewnętrzną. W terenie stanowi jedną całość i pięknie się prezentuje. Jest to jedna z najlepszych obecnie działek na Kaszczorku pod kątem lokalizacji. Idealna inwestycja ponieważ można się pobudowac na jednej części a drugą podzieloną z dostępem do drogi sprzedać. 
 

Szerokość frontu działki 29m, długość działki ok46m. Działka w kształcie trapezu.

Woda, kanalizacja, energia przy działce w ulicy. Gaz w ulicy zaraz przy działce. 

Dojazd do działki: drogą asfaltową 
Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna z możliwością usług nieuciążliwych
Teren: płaski, nieogrodzony.

Dostępne media: prąd, gaz, wodociąg miejski, kanalizacja miejska, kanalizacja deszczowa.
Okolice działki:
Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna, działki niezabudowane
Tereny rekreacyjne: tereny zielone, lasy.
Opis lokalizacji:
Komunikacja: autobus miejski

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji gdyż to naprawdę wyjątkowa oferta na rynku!!! 

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej