Działka na sprzedaż Czarne Błoto - 431/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 800 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
80 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
200
Długość działki (mb.)
400
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Miejska w drodze
Brak
Dostępne od
2020-02-04
Numer oferty
431/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka dla deweloperów ,lub osób przedsiębiorczych. W skład oferty w sumie wchodzą trzy działki które są przylegające do siebie .W sumie powierzchnia przeznaczona do sprzedaży wynosi 14 ha 66 arów. W ofercie wstawiliśmy 8 ha , ale jest możliwość zakupu każdej powierzchni jednak nie mniej niż 5 ha. Lokalizacja jest szczególnie atrakcyjna gdyż z dwóch stron do działki przylegają dwa osiedla już istniejących nowych domów . Dodatkowym atutem są niedaleko położone placówki (Polo Market) , małe prywatne sklepy spożywcze, Szkoła , Przedszkole ,Żłobek ,Restauracja , Kościół, Warsztaty naprawy samochodów. Cała powierzchnia działki położona jest częściowo w samym lesie a w większej części przylega do lasu. Lokalizacją wyjątkowo atrakcyjna dla dewelopera z wizją na piękne osiedle a co za tym idzie z wizją na pomnożenie kapitału.

Parametry dodatkowe

 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
 • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 8
 • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Kościół, Jezioro, Szkoła, Las
 • Droga dojazdowa: Żwirowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: PKS
 • Widok na: Pola, Las

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej