Działka na sprzedaż Rogowo - 443/4957/OGS

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
12,22 PLN
Powierzchnia działki
8 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
99
Długość działki (mb.)
70
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
443/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka położona w Rogówku przeznaczona dla osób przedsiębiorczych. W skład oferty w wchodzą dwie działki które są położone blisko siebie. Łączna powierzchnia przeznaczona do sprzedaży wynosi 77 arów. Obecnie działka użytkowana jako rolna z uwagi na klasy bonitacyjne gleby RIV b oraz R IVa. Aktualnie dla terenu na którym położone są działki nie ma uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Terenu. Lokalizacja jest atrakcyjna gdyż z dwóch stron do działki przylegają nieruchomości zabudowane budynkami mieszkalnymi. Dodatkowym atutem jest dogodne położenie względem układu komunikacyjnego. Na działce znajduje się następujące media: woda oraz energia elektryczna.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Krzysztof Grzelak

Krzysztof Grzelak

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
gk@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej