Silno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 875 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
97 921 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
Tak
Numer oferty
627/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaoferować piękną działkę o powierzchni 97 921 m2, znajdującą się w Silne k/Torunia, z przeznaczeniem dla dewelopera, lub jako znakomita lokata kapitału. 

Działka, o kształcie kwadratu, położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie lasu.

Piaszczysty i prosty teren, sprzyja do powstania tu pięknego osiedla domków jednorodzinnych, co przewiduje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego.


Cena działki, to jedyne 60 zł brutto / m2  - > 5 875 000 zł brutto


Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Dostępne w okolicy: Las, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Tomasz Pluskota

Tomasz Pluskota

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
tomek@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej