Lokal na sprzedaż Olsztyn - 371951

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
5 547,85 PLN
Powierzchnia
144,20 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Biurowe, Medyczne
Stan budynku
Bardzo dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2002
Numer oferty
371951

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy na sprzedaż położony na parterze budynku wielopiętrowego z lokalami użytkowymi na piętrach i parterze.

Nieruchomość jest położona pomiędzy ul. Warmińską i ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie. Lokal na parterze w budynku w zabudowie zwartej, kilkukondygnacyjnym, z parterem użytkowym, podpiwniczony, posiada przyłącze energetyczne, wodociągowe, kanalizację, gaz, centralne ogrzewanie, klimatyzację.

Dwupoziomowy lokal o powierzchni 144,2 m2 składa się z pięciu pomieszczeń usługowych, pomieszczenia socjalnego oraz wc. Główne wejście do lokalu od ul. Warmińskiej.

Lokal w ostatnich latach był wykorzystywany jako lokal biurowy.

cena ofertowa 800 000 zł netto

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Winda: Tak

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej