Lokal na sprzedaż Toruń - 381303

Wrzosy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 390 000 PLN
Cena za m2
4 633,33 PLN
Powierzchnia
300 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
2012
Numer oferty
381303

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest funkcjonujący, kompletnie wyposażony warsztat samochodowy na sprzedaż.

Warsztat położony jest na toruńskim osiedlu Wrzosy, bezpośrednio przy ul. Szosa Chełmińska.
W pełni zagospodarowana, ogrodzona działka o powierzchni 1500 m2 zabudowana nowoczesnym, wyposażonym warsztatem samochodowym. Budowa warsztatu zakończona w 2012 roku poprzedzona wymaganymi uzgodnieniami środowiskowymi, wykonaniem separatora ścieków na terenie parkingu.

Działka przejazdowa, dwie bramy: bezpośrednio z ul. Szosa Chełmińska oraz ul. Figowa.

Konstrukcja stalowa, płyty warstwowe, bramy segmentowe, cztery stanowiska z podnośnikami plus oddzielne stanowisko myjni ręcznej. Do części warsztatowej przylega pomieszczenie techniczne (między innymi z kompresorem) oraz kotłownia gazowa, nad pomieszczeniem technicznym zaplecze socjalne dla pracowników (szatnia, kuchnia, jadalnia, łazienka z prysznicem).

Od frontu przeszklone, nowoczesne wejście do warsztatu z konsolą do obsługi klientów, poczekalnią i toaletą oraz gabinetem.

Warsztat doskonale prosperujący od 7 lat z dużym gronem stałych klientów. Na sprzedaż obiekt z kompletnym wyposażeniem oraz możliwością kontynuowania współpracy z mechanikami oraz dotychczasowymi klientami warsztatu.

Cena 1 390 000 zł

cena do negocjacji

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Internet: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej