Toruń

Bielawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
500 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
10 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Kaucja
dwumiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1960
Dostępne od
2024-01-11
Numer oferty
841/4957/OLW

Opis nieruchomości

Poszukujesz energooszczędnego biura na wynajem na Bielawach w dzielnicy przemysłowej? Liczne miejsca postojowe? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta lokalu na wynajem w dzielnicy Bielawy za hipermarketem Makro, w odremontowanym parterowym budynku biurowym z miejscami postojowymi.

Przedmiotem najmu jest pomieszczenie biurowe wynoszące 10 m2 lub inne droższe o pow.14m2 (630 zł netto) 

Pomieszczenie wykonane w standardzie: płytki na podłodze, sufity podwieszane, oświetlenie wejścia telefoniczne i internetowe.

Do dyspozycji najmującego jest tez wspólna kuchnia oraz toalety.

Budynek jest z lat 60-tych, ale przeszedł całkowita renowacje łącznie z okablowaniem elektrycznym, wodno-kanalizacyjnym, zamontowano rekuperację, niezbędną w prawidłowej wentylacji pomieszczeń (tzw. wentylacja wymuszona) w budynku, to znaczy ciągłej wymiany na czyste powietrze.
Ogrzewanie jest gazowe ustawione na optymalną temperaturę 23 stopni w każdym z pomieszczeń najmowanych. Energia elektryczna rozliczana według swojej własnej strefy, każde jest osobno opomiarowane.
W standardzie budynku przy wynajmie jest zapewniony internet Wifi, jednakże jest możliwość podłączenia do światłowodu. Każdy z Najmujących ma zapewnione 1 miejsce postojowe oraz w koszcie najmu grawera z tablicą (wielkość A 4) będącą umieszczoną na wejściu do budynku.
Budynek jest podłączony do ochrony, a alarm jest załączany na cały budynek automatycznie w nocy, nawet jeśli ktoś jej nie włączy przy wyjściu z budynku.


Koszty miesięczne najmu to : 50 zł za m2 netto x 10m2 = łącznie 500 zł netto plus VAT 23%  oraz ryczał za media 300 zł na miesiąc + prąd zgodnie z zużyciem. Kaucja wymagana 2 miesięczna brutto. 
Usługa pośrednictwa najmu jest płatna.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej