Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
26,09 PLN
Powierzchnia
115 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne, Gastronomiczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Nazwa budynku
Lokal na wynajem
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1907
Dostępne od
2022-06-30
Numer oferty
787/4957/OLW

Opis nieruchomości

: : OPIS
Lokal użytkowy na parterze kamienicy o całkowitej powierzchni 115 m2, wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy, lokal posiada witrynę. Do zaopatrzenia jest dostęp do nieruchomości od "tyłu",  za szlabanem, gdzie również jest wyznaczone miejsce parkingowe dla najemcy lokalu. Lokal dostosowany jest pod działalność gastronomiczną (catering), jednak swobodnie mogą być prowadzone również inne działalności (sklep, działalność biurowa etc.). Lokal posiada zamontowane klimatyzatory.

: : POWIERZCHNIA 
Lokal ma 115 m2 - część "dla gości" wynosi ok. 60 m2, co daje dobrą perspektywę do organizowania spotkań okolicznościowych (wigilie, komunie). Część zaplecza (tj. kuchnie etc) wynosi ok. 55 m2 - ta część posiada przystosowanie do działalności gospodarczej (pomieszczenia pod chłodnie, zmywaki, duża kuchnia). Do lokalu przynależą również dwie piwnice, które mogą być użytkowane przez najemcę. Piwnice są zadbane, ich powierzchnia wynosi 10 m2 i 13 m2. 
W zdjęciach załączony jest poglądowy rzut lokalu. 

: : LOKALIZACJA 
Lokal zlokalizowany jest na terenie Bydgoskiego Przedmieścia w zadbanej okolicy. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe za szlabanem, a dla dostaw jest dojazd "od tyłu" kamienicy. Wejście do lokalu dla klientów, bezpośrednio z ulicy. Lokal posiada witrynę. 

: : MEDIA
Czynsz najmu nieruchomości wynosi 3000 zł (jest to kwota brutto).  Do tej kwoty należy doliczyć koszty eksploatacji: gaz, wodę, prąd, śmieci. 
Ogrzewanie lokalu jest na gaz, płatny wg. zużycia.
Pierwsza umowa najmu minimum na rok. 

Zapraszam Państwa do obejrzenia lokalu. 


Parametry dodatkowe

  • Tryskacze: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska-Goczkowska

Olga Gutowska-Goczkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej