Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 500 PLN
Cena za m2
79,17 PLN
Powierzchnia
120 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1
Kaucja
9500
Min. okres najmu (w latach)
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Dostępne od
2022-09-12
Numer oferty
784/4957/OLW

Opis nieruchomości

Poszukujesz przestronnego, reprezentatywnego lokalu użytkowego na działalność gospodarczą? Świetna lokalizacja. Miejsca parkingowe? Unikalny klimat w odrestaurowanej totalnie kamienicy. Jedyna taka oferta na rynku nieruchomości. Zainteresowała Cię oferta? Zapraszam do zapoznania się z nią.

Mowa o lokalu użytkowym z funkcją biurową, handlowo-usługową, medyczną o powierzchni użytkowej ok. 120 m2 znajdujący się 7 min spacerkiem od Starego Miasta. 
W okolicy znajdziesz firmy o różnych profilach działalności. Budynek jest 3-kondygnacyjną kamienicą lat 30- tych XX wieku ale obecnie przeszedł kapitalny remont. Dostępne poziomy do wynajmu to pierwsze i drugie piętro.
Każdy z poziomów jest lokalem o wymiarze ok. 120 m2, obecnie są lokalami typu open space, są przygotowane do aranżacji i wymagań potencjalnego Najemcy, wszystko jest kwestią uzgodnień między stronami. Jest też możliwość podziału na osobne pomieszczenia lacznie z pomieszczeniami sanitarnymi i socjalnymi  do lokali przynależą tarasy.
Wejście do lokalu przez wspaniale odrestaurowaną klatkę schodową na kod dostępu. Budynek jest monitorowany i chroniony. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe.

Lokal ma nowe, odpowiednie okablowanie elektryczne, internetowe na działalność informatyczną, kancelarię prawną, księgową, wystawienniczą, różnego rodzaju sprzedaż, sklepy, handel itp.
Lokal jest bardzo widoczny, znajdujący się przy jednej z głównych ulic Torunia.

Bardzo dobrze skomunikowany, na przeciw znajdują się liczne przystanki autobusowe.

Koszty najmu : 9500zł netto plus media ( prąd, woda, ogrzewanie miejskie płatne wg zużycia podlicznika)
Jest światłowód - podłączenie na własny koszt.
Kaucja - 1-miesięczny czynsz najmu.
Preferowany najem długoterminowy ale minimum rok.
Usługa biura nieruchomości jest odpłatna - zapytaj o to na spotkaniu.

Masz więcej pytań? Zainteresowany jesteś ofertą, zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej