Toruń

Na Skarpie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 200 PLN
Cena za m2
27,27 PLN
Powierzchnia
154 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
0
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Kaucja
jednomiesięczna
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1989
Numer oferty
503/4957/OLW

Opis nieruchomości

*** KOMFORTOWY LOKAL NA WYNAJEM NA RUBINKOWIE III ***

Lokal na wynajem o funkcji usługowo-handlowej lub biurowej NA Skarpie przy głównej, ruchliwej ulicy, z dużymi witrynami skierowanymi w stronę ulicy. Parter, nieruchomość o powierzchni 154 m2, podzielona na 1 duże pomieszczenie w stylu open space - dodatkowo pomieszczenie socjalne, łazienka z WC. Budynek odnowiony w 2019r., wysokość lokalu 3,3 m. Ogrzewanie gazowe na podstawie podlicznika. Dowolność w aranżacji pomieszczeń. Duży parking. dojazd do lokalu bezpośrednio z ruchliwej ulicy.
Cena netto +23% VAT   + woda, prąd i gaz według zużycia. 
 

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Telefon: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 320
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Mobile:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej