Toruń

Na Skarpie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 500 PLN
Cena za m2
48,39 PLN
Powierzchnia
155 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Kaucja
jednomiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
biurowiec
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rok budowy
1989
Dostępne od
2024-06-12
Numer oferty
864/4957/OLW

Opis nieruchomości


*** KOMFORTOWY LOKAL NA WYNAJEM NA RUBINKOWIE III ***

Lokal na wynajem o funkcji usługowo-handlowej lub biurowej w Toruniu na osiedlu Na Skarpie przy głównej, ruchliwej ulicy, z dużymi witrynami skierowanymi w stronę ulicy.

Parter, nieruchomość o powierzchni 154 m2, podzielona na 1 duże pomieszczenie w stylu open space - dodatkowo łazienka z WC. Budynek odnowiony w 2019r., wysokość lokalu 3,3 m.  Dowolność w aranżacji pomieszczeń.  Duży parking. Dojazd do lokalu bezpośrednio z ulicy.

Konstrukcja słupowa obiektu umożliwia dowolną konfigurację ścian działowych. Wnętrze jest po kapitalnym remoncie. Sufity są podwieszane na wysokości poniżej 40-50 cm od poziomu oryginalnego. Pomieszczenie posiada duże przeszklone drzwi z wyjściem na schody zewnętrzne prowadzące do lokalu. 

Lokal nadaje się pod reprezentacyjną siedzibę firmy, telemarketing lub działalność usługową lub handlową. Posiada on wysoki standard wykończenia. Punkt bardzo widoczny z ulicy. 

Udogodnienia stanowią monitoring całego budynku, ochrona zapewniająca bezpieczeństwo. 
Cena netto +23% VAT   + woda, śmieci i prąd według zużycia. Dodatkowo podatek od nieruchomości przerzucany na najemcę koszt ok. 490 zł miesięcznie. 
W cenie najmu lokalu jest zawarte ogrzewanie lokalu. 
 

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej