Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
44,44 PLN
Powierzchnia
45 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Kaucja
2000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Numer oferty
817/4957/OLW

Opis nieruchomości

Poszukujesz przestronny lokal handlowo-usługowy lub pod małą gastronomię? Dobrze trafiłeś, bo jest mało takich lokali na toruńskim rynku. 

Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ok.45 m2:
Składa się on z głównego pomieszczenia  ok. 26 m2 ,wysokiego na 3,48 m z możliwością podziału
-=zaplecza
=oraz toalety

Lokal bardzo dobrze nadaje się przykładowo pod małą gastronomię, sklep, biuro lub salon kosmetyczny. lokal posiada wystawę do zagospodarowania szer 1,40m.

W lokalu podłączona jest instalacja alarmowa a wejście do lokalu zabezpieczone jest dodatkowo kratami. posiada też światłowód, oraz siłę oraz  wyprowadzone podejścia pod wodę.

Lokal ogrzewany jest przez ogrzewanie miejskie, co zapewni wygodę dla najemcy. Podłączona jest również ciepła woda miejska, jednakże polecane jest użycie bojlera dla obniżenia kosztów. Lokal posiada własny podlicznik.

Czynsz najmu wynosi 2000zł brutto plus zł czynszu administracyjnego obecnie ok. 600 zł, który zawiera zaliczkę na wodę i ogrzewanie, wywóz śmieci itd.
Kaucja 1 msc czynsz najmu  
Usługa biura nieruchomości 1 msc czynsz najmu.

Zapraszam do prezenatacji lokalu, zadzwoń i umów się !!

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej