Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 400 PLN
Cena za m2
29,17 PLN
Powierzchnia
48 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
1400
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1926
Dostępne od
2022-10-01
Numer oferty
774/4957/OLW

Opis nieruchomości

: : LOKAL BIUROWY W CENTRUM TORUNIA NA STARÓWCE : :

: : OPIS LOKALU : :
Jedyny i niebywały taki lokal w odrestaurowanej kamienicy o funkcji biurowej/usługowej usytuowany w samym centrum Torunia, zaledwie 300m od ścisłego centrum Starówki. Lokal położony w budynku - pięknej, prestiżowej kamienicy, w której obecnie mieszczą się liczne siedziby znanych firm z sektora finansowego, usługowego etc. Bardzo dużą zaletą jest położenie budynku w estetycznym otoczeniu, Centrum miasta.  Klatka schodowa jest po remoncie. Dodatkowym atutem jest piękny widok z okien lokalu.

: : POWIERZCHNIA : :
Lokal mieści się na pierwszym piętrze o powierzchni 48m2  i składa się z dwóch pokoi o pow. 26 m2 i 15 m2, przedpokoju oraz łazienki. Lokal wyposażony w instalację elektryczną, grzewczą, sieć komputerową.
 
: : MEDIA : :
Koszt opłat eksploatacyjnych płatny według zużycia. Ogrzewanie centralne elektryczne. Opłaty to: 1400 zł + media liczone w/g liczników tj. prąd, woda oraz oplata za śmieci.
Wszystkie pomieszczenia oraz klatka schodowa są wyremontowane, co daje komfort i dobrą wizytówkę dla petenów. 

Lokal dostępny do najmu od 1-go października. 

W otoczeniu pełna infrastruktura, blisko przystanek autobusowy oraz tramwajowy, sklepy, restauracje. 

Możliwość reklamy na ścianie budynku. 

Zapraszam na prezentację lokalu. 

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska-Goczkowska

Olga Gutowska-Goczkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej