Lokal na wynajem Toruń - 441/4957/OLW

Bydgoskie Przedmieście, Stanisława Moniuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
17 500 PLN
Cena za m2
35 PLN
Powierzchnia
500 m2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
7
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
24
Kaucja
TAK
Podnajem
Tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Nazwa budynku
Willa Senator
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1930
Dostępne od
2018-11-08
Numer oferty
441/4957/OLW

Opis nieruchomości

Jak wiadomo nie od dziś najważniejsze w nieruchomościach to po pierwsze lokalizacja po drugie lokalizacja a po trzecie lokalizacja...
Nieruchomość będąca przedmiotem niniejszej oferty skupia zalety wszystkich wymienionych wyżej cech będąc jednocześnie wybitnym obiektem architektury klasycystycznej ze swoistą historią, o której chętnie opowiem przy okazji prezentacji tej przepięknej WILLI, zlokalizowanej w ścisłym centrum Torunia. Willa posiada bardzo dobre położenie komunikacyjne zaledwie kilkaset metrów od serca toruńskiej starówki.

OBECNIE na wynajem pierwsze i drugie piętro tej Willi o powierzchni łącznej 500m2 w cenie 35 zł/m2 plus VAT plus opłaty za zużyte media.

Opis budynku:
Nieruchomość ta to okazała Willa z pewnością jedna z najbardziej reprezentacyjnych nieruchomości w Toruniu. Wysokość pomieszczeń 3,40 m. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Cała nieruchomość w 2009 roku została poddana gruntownej modernizacji i adaptacji przystosowując istniejące i nowo powstałe powierzchnie do nowych funkcji: usługowo-sprzedażowej, biurowej oraz szkoleniowo-konferencyjnej. Pierwotnie willa stanowiła prywatną rezydencję i nie ma przeszkód by mogła powrócić do stanu pierwotnego. Obecnie budynek częściowo wynajmowany na ostatniej kondygnacji wynajęte wszystkie biura. Możliwość wynajęcia do max 750m2 czyli 1p, 2p i piwnica każde po ok.250m2.

Przeznaczenie:
Prezentowana nieruchomość ze względu na swoją lokalizację, użyteczność oraz wielkość kubaturową może spełniać w zależności od potrzeb kilka funkcji np. usługowo-sprzedażową, biurową, szkoleniowo-konferencyjną, hotelowo-gastronomiczną lub prywatnej kliniki. Budynek posiada dwie niezależne klatki schodowe, dwa balkony, taras. Powierzchnia działki 1670 mkw, powierzchnia zabudowy 399 mkw. Na terenie nieruchomości znajdują się 24 miejsca parkingowe. Nieruchomość poddano gruntownej modernizacji i adaptacji przystosowując nowopowstałą powierzchnię do klasy biurowej B.

Detale architektoniczne:
Znakomitym walorem wnętrza budynku oprócz wysokich i przestronnych pomieszczeń są okazały witraż wykonany w 1927 r. w krakowskiej pracowni Żeleńskiego, oryginalne sztukaterie w holu głównym na parterze oraz zabytkowe zabiegi schodów z parteru na piętro wraz z boazerią, kominek oraz boczna klatka schodowa.


Lokalizacja:
Willa posiada bardzo dobre położenie komunikacyjne zaledwie kilkaset metrów od Starego Miasta i 50 metrów od jednej z głównych ulic Torunia ul. Mickiewicza. W bezpośrednim sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości znajdują się: Bank Zachodni WBK S.A., biurowiec TP S.A., Wydział Matematyki i. Informatyki UMK, Oddział Lasów Państwowych S.A.,Sąd Gospodarczy, Sąd Cywilny, Szpital, ZUS.

Link do wirtualnej podróży

http://fotopano.net/projects/senator/

Jest to z pewnością najlepsza w tym momencie nieruchomość do WYNAJĘCIA w Toruniu. Zadzwoń a dowiesz się więcej.

Zapraszam do prezentacji

Parametry dodatkowe

 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Tryskacze: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 340
 • Piwnica: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 0.7
 • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej