Lokal na wynajem Toruń - 600/4957/OLW

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 525 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia
70,50 m2
Piętro
1
Liczba pokoi
4
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
100
Kaucja
jednomiesięczny czynsz najmu
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Powierzchnia biurowa
Stan budynku
Idealny
Dostępne od
2020-10-19
Numer oferty
600/4957/OLW

Opis nieruchomości

:: Mam przyjemność zaprezentować powierzchnię biurową na wynajem, zlokalizowaną w zadbanym, prestiżowym biurowcu w Centrum Miasta ::

:: LOKALIZACJA ::
Budynek ten zlokalizowany jest na Starym Mieście w Toruniu. Biurowiec jest odgrodzony i posiada około 100 miejsc parkingowych, dzięki czemu jest swoboda z miejscami parkingowymi. Teren biurowca oraz parkingu jest monitorowany i strzeżony.

:: LOKAL ::
Lokal ten zlokalizowany jest na pierwszym piętrze budynku i jego powierzchnia wynosi 70 m2. W jego skład wchodzi pomieszczenie główne, dwa gabinety oraz sala konferencyjna. Pomieszczenie główne oraz sala konferencyjna jest klimatyzowana. Powierzchnia idealnie nadaje się np. na siedzibę firmy. W lokalu są dostępne media (jest światłowód). Minimalny okres najmu wynosi 1 rok.

Czynsz najmu wynosi 3525 zł netto. + 775 zł netto opłaty eksploatacyjnej. Opłata ta zawiera wszystkie dodatkowe koszty poza prądem, który płatny jest osobno, według wskazań licznika.
Powierzchnia ogrzewana jest z sieci miejskiej.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Parametry dodatkowe

 • Recepcja: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 297

Mapa

Kontakt

Olga Gutowska

Olga Gutowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 786 130 008
E-mail:
olga@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej