Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
19 000 PLN
Cena za m2
19 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Dostępne od
2024-04-01
Numer oferty
64/4957/OHW

Opis nieruchomości

Przedmiotem najmu jest hala położona w dzielnicy przemysłowej - handlowej Torunia. Stąd jest bardzo dobry wyjazd na Gdańsk, Poznań czy Bydgoszcz. Dużo miejsc parkingowych,  plac manewrowy. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania.

Hala jest budynkiem murowanym, dwunawowym, przejście po miedzy nimi. Jedna część hali o wymiarach 19 x 13 m oraz pomieszczenia socjalne jak: łazienka z prysznicem, toalety, pomieszczenie biurowe. Druga część hali o wymiarach 30 x 25,30m z trzema (3)bramami ręcznie otwieranymi o wym: 2,94 x 3,67,  na wjazd wózkiem widłowym. Wjazd do hali na płasko.  Wysokość w najwyższym punkcie 6h. Wokoło hali dużo miejsc parkingowych Przed halą  plac manewrowy. Wjazd strzeżony na posesję.
Podłoga nie pylna. Hala posiada na stanie regały do udźwigu max 150kg ( regały do ustalenia, cena i ilość).

Hala idealna na składowanie, przechowywanie oraz produkcję.

Sucha, jasna, okna prześwitowe bez możliwości otwierania, ciepła, ogrzewana nagrzewnicami do max 20C wg ustawień.

Koszty wynajmu hali to 19 zł /m2 netto plus media wg zużycia. Ogrzewanie miejskie. 
Kaucja 1 msc czynsz najmu.
Usługa biura nieruchomości jest odpłatna.Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej