Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 600 PLN
Cena za m2
38,82 PLN
Powierzchnia
170 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Min. okres najmu (w latach)
1
Numer oferty
52/4957/OHW

Opis nieruchomości

Poszukujesz małej hali/ magazynu lub warsztatu w Toruniu na działalność usługową, handlową bądź produkcyjną? Dobrze trafiłeś, duży parking, centrum miasta, dobry dojazd. jesteś ciekawy oferty. Przed budynkiem znajduje się plac do własnego wykorzystania, który wchodzi w cenę najmu

Obiekt przeszedł remont w 2021 roku. Został docieplony, wstawiono nowe okna PCV, drzwi magazynowo - wjazdowe, podnoszone do góry o wym. 3,5  x 3,5 m.  W środku znajdziemy pomieszczenie główne, w kształcie litery L wysokie na  4 h plus pomieszczenie biurowe (ok. 9 m2) z wodą bieżącą, także ciepłą, oraz toaletę. Ogrzewanie- własny piec. Całość terenu jest zamknięta, ogrodzona, oświetlona i monitorowana. W budynku jest podłączony światłowód. 

Koszty wynajmu warsztatu/ hali  z placem 6600 zł brutto plus koszty eksploatacyjne (woda, prąd i ewentualne ogrzewanie). Kaucja do uzgodnienia.
Usługa biura nieruchomości jest płatna.

Zadzwoń i umów się na spotkanie. 

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej