Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
15 PLN
Powierzchnia
200 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Min. okres najmu (w latach)
1
Dostępne od
2024-05-07
Numer oferty
65/4957/OHW

Opis nieruchomości

Hala magazynowa / produkcyjna na wynajem o powierzchni 200 m2 + toaleta. Największym atutem obiektu jest jego położenie, blisko ścisłego centrum Torunia. Do Placu Św. Katarzyny jest ok 2,6 km, dojazd zajmie zaledwie 7 minut.

Możliwość prowadzenia działalności o dowolnym profilu w zakresie magazynowania, nieuciążliwej produkcji, usług lub handlu hurtowego. Możliwość adaptacji na potrzeby najemcy. 
Posadzka betonowa - lastryko.
Obiekt posiada dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych + rampa rozładunkowa, oraz utwardzony plac przed budynkiem.

W hali jest toaleta.

Nieruchomość posiada przyłącze wodne, kanalizacyjne i energetyczne.

Obiekt dostępny od zaraz

Cena najmu wynosi 15 zł netto za m2 -  3000 zł netto / m-c plus VAT 
+ media (prąd, woda)

POLECAM !!!  

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Mapa

Kontakt

Tomasz Pluskota

Tomasz Pluskota

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
tomek@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej