Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
13 200 PLN
Cena za m2
22 PLN
Powierzchnia
600 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Min. okres najmu (w latach)
1
Dostępne od
2022-08-10
Numer oferty
32/4957/OHW

Opis nieruchomości

Przedmiotem najmu jest hala położona w dzielnicy przemysłowej - handlowej Torunia. Stąd jest bardzo dobry wyjazd na Gdańsk, Poznań czy Bydgoszcz. Dużo miejsc parkingowych, duży plac manewrowy. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania.

Wraz z halą o pow. 600 m2 wynajmujesz, powierzchnię biurową od 10 -30 m2.
Przed halą duży plac manewrowy. Wjazd strzeżony na posesję.

Hala jest murowana, z możliwością ogrzewania miejskiego. Hala w kształcie prostokątna ok. 12 m x ok. 53 m2. Wysokość  ok. 6,30 w hali w najwyższym punkcie. Wjazd do hali na płasko.

obiekt posiada dwie bramy wjazdowa i wyjazdową do góry unoszona 4,5 m x szer. 4 m.


Hala idealna na składowanie, przechowywanie oraz produkcję.

Sucha, jasna, okna prześwitowe bez możliwości otwierania. Podłoga niepylna.Koszty wynajmu hali to 22 zł /m2 netto plus media wg zużycia.

Kaucja 1 msc czynsz najmu.

usługa biura nieruchomości jest odpłatna.Zapraszam do kontaktu. tel. 534 954 004

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej