Toruń

Mokre, ul. Płaska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
119 700 PLN
Cena za m2
19 PLN
Powierzchnia
6 300 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Dostępne od
2024-02-13
Numer oferty
53/4957/OHW
Magazyn Wynajem Toruń Mokre Płaska

Opis nieruchomości

Przedstawiam ofertę wynajmu Hal magazynowo - produkcyjnych z warunkami zbierania i przetwarzania odpadów z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi.

Obiekt znajduje się w logistyczno-usługowej części Torunia, w odległości ok 5 km od autostrady A1.

Powierzchnia magazynu to 4000 m2, wysokość 7m. Istnieje również możliwość podziału magazynu, lub powiększenia o 2300 m2, tworząc całkowitą powierzchnię 6300 m2.

Powierzchnia biurowo- sanitarna 260 m2 - do wynajęcia w biurowcu przyległym do hali.

Hala 4000 m2 - wyposażona jest w dwa doki z rampami hydraulicznymi sterowanymi elektrycznie i bramami unoszonymi. Dodatkowo hala wyposażona jest w dwie bramy unoszone z poziomu zero

Hala 2300 m2 - wyposażona jest w cztery doki z rampami hydraulicznymi sterowanymi elektrycznie i bramami unoszonymi. Dodatkowo hala wyposażona jest w jedną bramę unoszone z poziomu zero

Posadzka bezpylna, obiekt spełnia wymagania pożarnicze.
Dodatkowym atutem są świetliki w dachu, dając dużo dziennego światła.
Możliwość podziału hal.

Obiekt wyposażony jest: 
- we własną trafostację 800kW, 
- instalację elektryczną o mocy 230V i 380V

Hale są ogrzewane (PGE i Energa) - zużycie według wskazań podliczników, za korzystanie z węzła płaci się tylko w sezonie grzewczym. 

Cały obiekt jest ogrodzony , monitorowany i strzeżony całodobowo, posiada również dogodny dojazd i duży parking dla samochodów ciężarowych (TIR)

Prezentowany obiekt posiada decyzję ustalającą środowiskowe uwarunkowania dla: Prowadzenia działalności w zakresie wytwarzania odpadów z uwzględnieniem warunków do zbierania oraz przetwarzania odpadów

Możliwość prowadzenia działalności o dowolnym profilu w zakresie magazynowania, produkcji, usług lub handlu hurtowego. 
Możliwość adaptacji na potrzeby najemcy.

Obiekt dostępny od zaraz !

Cena wynajmu:
- Powierzchnia magazynowa - 19 zł netto / m2
- Powierzchnia biurowa - 25 zł netto / m2

Opłaty za media - według zużycia

Istnieje możliwość wynajęcia pylonu reklamowego, znajdującego się tuż przy drodze głównej, - koszt 80,00 / m-c 


Zapraszam do kontaktu telefonicznego i prezentacji.

Mapa

Kontakt

Tomasz Pluskota

Tomasz Pluskota

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
tomek@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej