Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 950 PLN
Cena za m2
23 PLN
Powierzchnia
650 m2
Rok budowy
1970
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
62/4957/OHW

Opis nieruchomości

Cała wolnostojąca hala / magazyn do wynajęcia o pow. 650m2 w wolnostojącym obiekcie magazynowo - produkcyjnym z dużym przyległym terenem wokół na terenie dzielnicy Katarzynka w Toruniu.
Tereny przemysłowe tzw Elany. Obiekt warsztatowo - magazynowy nie jest ogrzewany, przeszedł remont kapitalny. Wszystkie instalacje nowe. 
 Długość hali wewnątrz 36 m x 18m.
1 Brama wjazdowa o wymiarach 4,5 x 4,5m. 
Preferowana długoletnia umowa najmu. Teren wokół to prawie 1 ha częściowo utwardzony. Nieruchomość ogrodzona, z wjazdem z drogi asfaltowej. Wszystkie media są miejskie. 

W razie pytań proszę pisać lub dzwonić. 

Parametry dodatkowe

  • Typ hali: Murowana

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej