Mieszkanie na sprzedaż Toruń - 1063/4957/OMS

Bydgoskie Przedmieście, ul. Adama Mickiewicza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
159 000 PLN
Cena za m2
2 000 PLN
Powierzchnia
79,50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
5
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1906
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Dostępne od
2018-12-03
Numer oferty
1063/4957/OMS

Opis nieruchomości

Interesują Cię osobliwe nieruchomości oraz nie boisz się wyzwań? Szukasz mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę, drugiej takiej nie znajdziesz!

Oferta sprzedaży dotyczy lokalu, którym jest strych w kamienicy z 1906 roku na Bydgoskim Przedmieściu. Znajduje się on na 5 kondygnacji, a jego powierzchnia wynosi 79,5 m2 - jest to jedno pomieszczenie, z którego można wydzielić mniejsze. Wysokość na samym środku strychu do belki konstrukcyjnej to ok. 2,15 m, poza tym wysokości ponad 2,50 m lub poniżej 2,15 m.

Strych jest do kapitalnego remontu, brak w nim mediów takich jak woda oraz gaz. Brak ogrzewania. W kamienicy jest gaz miejski. Dach budynku był remontowany kilka lat temu - położono nową dachówkę ceramiczną, nowa membrana dachowa (paroprzepuszczalna), belki konstrukcyjne zostały wzmocnione lub wymienione na nowe.

Nieruchomość ta znajduje się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Torunia - Bydgoskim Przedmieściu. Do Centrum jest zaledwie 300 metrów. W pobliżu znajdują się m.in. dwa parki, Ogród Zoobotaniczny, liczne sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Idealna inwestycja pod wynajem (zarówno długoterminowy, jak i dobowy) albo sprzedaż z zyskiem.

CENA 2 000 zł/m2.

Zainteresowała Cię moja oferta? Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Usługa pośrednictwa jest płatna.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.3
  • Dostępne w okolicy: Bank, Fitnes, Basen, Kort tenisowy, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Park, Rzeka, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar, Przystań, Zabudowa niska, Komenda policji, Apteka, Bazarek, Żłobek, Sklep, Uczelnia
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, PKS
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Północ, Południe

Kontakt

Anna Breitenbach

Anna Breitenbach

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 696 852 877
E-mail:
anna@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej