Obiekt na sprzedaż Toruń - 70/4957/OOS

Na Skarpie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 800 000 PLN
Cena za m2
4 571,43 PLN
Powierzchnia
1 050 m2
Powierzchnia działki
2 030 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Biurowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Medyczne, Gastronomiczne, Mieszkalne, Inne
Piętro
0
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1985
Nazwa budynku
Pawilon handlowy
Dostępne od
2020-03-01
Numer oferty
70/4957/OOS

Opis nieruchomości

Pawilon handlowo - usługowy o pow. 1050m2 w podziale na parter o powierzchni 735m2 i 315m2 piwnicy na sprzedaż w dzielnicy Rubinkowo Skarpa - największe skupisko ludności we wschodniej części miasta Torunia (razem około 90 tyś. mieszkańców).

Lokale w całości wynajmowane na długoterminowe umowy najmu. Nieruchomość przynosząca stały dochód pasywny. Zwrot z inwestycji przewidziany po 11 latach. (szczegóły po podpisaniu umowy o poufności)

Obiekt posiada dostęp do dwóch ulic (3 wejścia), pierwsza linia zabudowy, doskonała widoczność + witryny.

Do nieruchomości przynależy parking, a dodatkowo w pobliżu wiele niepłatnych miejsc parkingowych oraz inne lokale handlowo usługowe - bardzo dobra lokalizacja stanowiąca od wielu lat bardzo znany kompleks handlowo - usługowy Na skarpie.

Budynek odnowiony i po całkowitym remoncie w 2009 r.. Wszelkie naprawy i remonty są prowadzone na bieżąco.

Wysokość lokali nie mniejsza niż 3 m. Pomieszczenia o wysokim standardzie - gres szkliwiony i kafle, gładzie, podwieszany sufit. 

Ogrzewanie obiektu poprzez piec dwufunkcyjny gazowy. Dowolność w aranżacji pomieszczeń obiektu, dzięki konstrukcji słupowej obiektu (słupy co 6m).

Dojazd do lokali bezpośrednio z ulicy lub z rampy z tyłu budynku.

Zapraszamy do prezentacji

 

Parametry dodatkowe

 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Zaplecze socjalne: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Alarm: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 6
 • Wysokość pomieszczeń (cm): 300
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Dojazd dla TIRów: Tak
 • Plac manewrowy: Tak
 • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Karol Rutkowski

Karol Rutkowski

Telefon:
(+48) 530 808 888
E-mail:
karol@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
22514

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej