Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 000 PLN
Cena za m2
7 905,14 PLN
Powierzchnia
253 m2
Powierzchnia działki
105 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Dostępne od
2021-05-20
Numer oferty
80/4957/OOS
Obiekt Sprzedaż Toruń Stare Miasto
 

Opis nieruchomości

:: Krótko
Jeśli szukasz dla siebie domu i jednocześnie miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej to zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą. Tak wyjątkowych i oryginalnych kamienic w centrum starego miasta w cenie 8000 zl/m2 nie znajdziesz. Możesz się od razu wprowadzać a na parterze wynająć lokal pod działalność gospodarczą i cieszyć się stałym dochodem z najmu. Możesz także wynająć całość kamienicy bo w tak pięknych wnętrzach z pewnością dobrze się mieszka.

:: Powierzchnia
Kamienica ma powierzchnię całkowitą 253m2 i na nią składa się:
- piwnica wysoka o pow. 33m2
- parter lokal użytkowy z osobnym wejściem z ulicy o pow. 93m2
- 1 piętro mieszkanie ( kuchnia, wc, salon, klatka schodowa na górę) o pow. 44m2
- 2 piętro mieszkanie (2 pokoje, łazienka, schody) o pow. 43m2
- 3 piętro poddasze z licznymi skosami o pow. po podłodze 40m2

:: Lokalizacja
Kamienica ta znajduję się przy jednej z głównych ulic toruńskiej starówki - bardzo duży ruch pieszych, po remoncie elewacji i kapitalnym remoncie w środku. Duże nowoczesne witryny wystawowe na parterze rozdzielone odpowiednio na dwa wejścia, jedno prowadzące do lokalu użytkowego na parterze, drugie wejście do mieszkania 3 poziomowego o pow. ok 127m2.

:: Układ funkcjonalny
Lokal użytkowy na parterze ma osobny nowy piec gazowy niezależnie od mieszkania na górze kamienicy. Parter posiada oficynę, istnieje możliwość nadbudowy do pierwszego piętra, lub zrobienia tarasu w uzgodnieniu z konserwatorem zabytków.

::Techniczne i prawne aspekty
Nowa instalacja gazowa, dwa nowe piece gazowe niezależne. Lokale posiadają rozdzielone wszystkie media. Działka wykupiona na własność. Jeden właściciel, brak obciążeń w księdze wieczystej. Wszystkie media miejskie. Okna starszego typu drewniane.

:Przeznaczenie
Lokal na dole idealny pod działalność biurową, handlową np. aptekę, pub, kancelarię, punkt obsługi klienta, bank, gabinet lekarski etc.
Kamienica jako idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej lub/i zamieszkania.


Cena netto + 23% VAT do negocjacji.

Gorąco zachęcam do osobistego obejrzenia lokali. 
Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji.
Zapraszam po bliższe informacje.
Cena do negocjacji!!! 

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej