Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 300 000 PLN
Cena za m2
6 125,36 PLN
Powierzchnia
702 m2
Powierzchnia działki
240 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1810
Dostępne od
2023-09-06
Numer oferty
93/4957/OOS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest budynek po kapitalnym remoncie położony w ścisłym centrum Torunia przy jednej z głównych ulic toruńskiej Starówki zaledwie trzy kamienice od ulicy Szerokiej. Nieruchomość położona jest w ścisłym Centrum miasta tzw. "Starego Torunia" w zwartej zabudowie. Charakteryzuje się ono zabudową historyczną o przeznaczeniu i zagospodarowaniu usługowym oraz mieszkalnym.
W poziomie przyziemia lokal usługowy, handlowy, na parterze lokal z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową z dużymi oknami witrynowymi, na pozostałych kondygnacjach biura, pierwotnie kamienica mieszkalna obecnie użytkowa w całości. Budynek wyremontowany, i w bardzo dobrym stanie technicznym. W kamienicy jest zamontowana nowa winda.

Przedmiotowy budynek jest podpiwniczony o czterech kondygnacjach nadziemnych z poddaszem użytkowym. Budynek przylega ścianą szczytową do budynku administracyjnego część parterowa. Układ konstrukcyjny budynku poprzeczny na module 2 x 6,0m. Fundamenty- ławy żelbetowe z betonu zbrojone stalą. Konstrukcje nośną stanowią ściany murowane. Stropodach jednospadkowy wentylowany, dach z płyt korytkowych zamkniętych opartych na ściankach ażurowych z cegły dziurawki. Stropy międzykondygnacyjne z prefabrykowanych płyt stropowych wzmocnionych. Ściany nośne (zewnętrzne i wewnętrzne) podłużne z cegły pełnej, ściany szczytowe z cegły kratówki, ściany wewnętrzne gr. 25 cm z cegły pełnej, gr. 12 cm z gazobetonu, gr. 6 cm z dziurawki. Wszystkie ściany poniżej terenu z cegły pełnej. Klatki schodowe i schody zewnętrzne z żelbetowe wylewane w deskowaniu na budowie z betonu zbrojone stalą.

Wykończenie:
- elewacja gładka
- tynki cementowo-wapienne
- stolarka drzwiowa i okienna drewniana - podłogi drewniane
Instalacje:
- elektryczna
- wodociągowa
- kanalizacyjna
- przyłącze gazowe

Ogrzewanie miejskie sieciowe.


Zestawienie powierzchni użytkowych na poszczególnych kondygnacjach:
Parter 127m2
Piętro I 133 m2
Piętro II 131m2
Piętro III 137,2
Piętro IV 130,19

Łączna powierzchnia użytkowa: 659 m2, całkowita 702m2


Brak opłat czynszowych, prywatna kamienica.
Ogrzewanie sieciowe miejskie.

Najlepsza możliwa lokalizacja w Toruniu, mnóstwo pieszych codziennie mijających ten właśnie punkt.
Lokale na parterze idealne na gastronomię, bank, aptekę, sklep sieciowy etc.


Cena do negocjacji w zależności od wszystkich innych warunków umowy.
Obiekt dostępny od zaraz

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości, z przyjemnością odpowiem Państwu na wszelkie pytania oraz udzielę dodatkowych informacji

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej